<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

14.07.2015

На Черкаському «Азоті» OSTCHEM студенти-хіміки освоюють робітничі професії

Студенти Черкаського державного технологічного університету пройшли навчально-виробничу практику в структурних підрозділах ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингу OSTCHEM (Group DF). За підсумками атестації 17 майбутніх хіміків отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації.

ПАТ «АЗОТ» тривалий час співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом та іншими навчальними закладами, які готують спеціалістів за профілем. Хімічна галузь нині потребує кваліфікованих фахівців, тому керівництво підприємства постійно інвестує в розвиток здібних студентів.

– Ми надаємо базу для додаткового навчання студентів і паралельно формуємо кадровий резерв підприємства. Ситуація на ринку праці в Україні фактично не змінилася. На жаль, досі відчувається нестача робочих і «технарів». Однак завдяки активній співпраці з вузами нам вдається вирішити одразу дві проблеми – заповнити кадровий дефіцит і знизити відсоток безробітних випускників, – зауважує Ігор Сергієнко, директор департаменту з управління персоналом ПАТ «АЗОТ».

Програма навчально-виробничої практики для третьокурсників ЧДТУ спеціальності «Хімія та хімічна технологія неорганічних речовин» була розрахована на чотири місяці. Вона складалася як з теоретичного, так і практичного курсу. Починаючи з лютого, для студентів-хіміків розпочалося виробниче навчання на базі Навчального центру підприємства. Склавши екзамен з охорони праці, вони продовжили освоювати робоче місце вже в структурних підрозділах товариства – в цехах А-5, М-2, М-5, М-9, К-2 та хімводоочищення.

– Протягом чотирьох місяців наші студенти мали змогу ознайомитися з технологією виробництва мінеральних добрив, вдосконалити свої знання і найголовніше – отримати перший практичний досвід. Більшість із них – потенційні працівники «Азоту». З деякими студентами підприємство ще раніше уклало угоду про подальше працевлаштування, – говорить Андрій Громико, кандидат технічних наук, доцент кафедри хімії та хімічної технології неорганічних речовин ЧДТУ.Завершилася навчально-виробнича практика проведенням атестації, після чого майбутні хіміки отримали свідоцтво про присвоєння кваліфікації апаратника.

– Ми з одногрупниками пройшли серйозну підготовку в цехах. Напевно, кожен з нас переконався в тому, що не помилився у виборі фаху. Дуже добре, що сьогодні є такий двосторонній зв'язок, і керівництво підприємства докладає чимало зусиль до професійного виховання майбутніх спеціалістів, – зазначає Оксана Третяк, студентка.

З початку 2015 року навчально-виробничу практику на Черкаському «Азоті» пройшли 139 студентів із різних навчальних закладів України.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку