<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

13.07.2015

«Кабінет міністрів веде антиукраїнську політику, а країну – до дефолту»

Бізнес вимагає відправити уряд у відставку. За час роботи нинішнього уряду зовнішній борг України зріс у три рази – до 1,4 трильйона гривень, а кількість безробітних зросла на 1,5 млн. осіб. Щоб погасити борг, кожен працездатний українець повинен працювати безкоштовно 10 місяців.

Федерація роботодавців України покладає провину за критичну ситуацію в економіці України на діючий Кабінет міністрів і закликає Президента та лідерів парламентських фракцій невідкладно відправити уряд у відставку.

"Антинародна та антиукраїнська політика чинного уряду України призвела до неоголошеного дефолту в державі. Результатом непрофесійної діяльності уряду стало те, що вперше з часу введення в обіг гривні валовий зовнішній борг перевищив ВВП і склав 110,5%. За час роботи уряду державний борг України виріс в три рази і досяг 1,4 трильйона гривень, відтік іноземного капіталу склав 16 мільярдів доларів, падіння експортної виручки – 14 мільярдів доларів", – йдеться у відкритому зверненні Федерації роботодавців.

ФРУ об'єднує більше 8,5 тисяч підприємств, які створюють 70% ВВП і дають роботу 5 млн. осіб.Відсутність реформ уряду сьогодні привела країну до технічного дефолту за зовнішніми позиками. У Федерації роботодавців вважають, що уряд не виконує зобов'язання перед українцями – плата за комунальні послуги сьогодні вище прожиткового мінімуму і мінімальних пенсій. Таким чином, за непрофесіоналізм уряду нести відповідальність доводиться простим людям.

Курс Кабміну – шляхом Греції

За останній рік через політику Кабінету міністрів кількість робочих місць в промисловості скоротилося на 600 тисяч осіб, а загальна чисельність безробітних в Україні досягла 2,6 млн. осіб. Фахівці впевнені, що зупинити зростання безробіття в Україні можуть роботодавці: «Підвищити якість життя в Україні може підвищення рівня зайнятості. Держава повинна стимулювати не тільки розширення бізнесу, а стимулювати бізнес до створення додаткових робочих місць», – вважає директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. Птухи Елла Лібанова.

Всього в Україні 26 мільйонів осіб працездатного віку, з них мають штатну роботу 9 мільйонів людей, які наповнюють бюджет країни.

«9 млн. громадян сьогодні створюють ВВП, товари та послуги і повинні забезпечити ще добробут 12,5 млн. пенсіонерів. Це фантастика», – говорить Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

В цей же час уряд Яценюка посилює тиск на підприємців, залишаючи невирішеними питання корупції, погашення заборгованості держави перед бізнесом, розмір якої досяг 100 мільярдів гривень. Роботодавці відзначають, що відсутність реформ може призвести до ще більшого навантаження на робітників, а податковий тягар «задушить» найбільші промислові підприємства, що зробить кризу в Україні ще більш гострою.

Сьогодні Україна входить до трійки країн Європи, які перебувають у найбільш складному економічному становищі. На межі дефолту знаходиться Греція, де зовнішні борги становлять 180% ВВП (в Україні – 110%), рівень безробіття в Іспанії досягає 25% (в Україні – 14%).
У Федерації роботодавців відзначають, що уряд вже почав готувати людей до дефолту і говорити, що він не вплине на населення. «Мені здається, що уряд не дивиться телевізор і не читає газет. Подивіться, що відбувається в Греції. Першого, кого торкнувся дефолт, – це були люди. Постраждав бізнес, але в першу чергу, постраждали люди. Якщо буде дефолт, то це буде біда», – сказав Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ.

Бізнес – опора держави

У ФРУ відзначають недоцільність проведення приватизації для наповнення бюджету. Бізнесмени побоюються, що в період кризи держпідприємства будуть оцінені в рази дешевше, ніж вони насправді коштують. Замість продажу власності роботодавці вважають за необхідне розпочати відродження галузей, розвиток яких дозволить відновити всю економіку. У ФРУ відзначають, що таку роботу уряд не проводить, тому стратегічним плануванням розвитку економіки займуться підприємці.


Возврат к списку