<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

24.06.2015

ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM підвищує рівень промислової безпеки

Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), посилює рівень промислової безпеки, виконуючи масштабну програму із забезпечення готовності працівників, органів управління, аварійно-рятувальних служб до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Промислова безпека була і є пріоритетом виробничої діяльності ПАТ «АЗОТ», оскільки підприємство спеціалізується на виробництві хімічної продукції і належить до об’єктів підвищеної небезпеки.

– Застосовуючи комплексний і системний підхід в організації та виконанні робіт з попередження аварій і ліквідації їх наслідків, ми постійно підвищуємо рівень промислової безпеки, – зазначає Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ». – На сьогодні відпрацьовано всі плануючі документи по організації діяльності з питань цивільного захисту, створено матеріальний резерв, накопичено та підтримуються в готовності засоби радіаційного та хімічного захисту. До використання за призначенням готові вісім захисних споруд, що дозволяють розмістити в них найбільшу працюючу зміну – 2500 осіб.

Значну увагу на підприємстві приділяють проведенню навчальних тривог. Під час таких навчань працівники структурних підрозділів і спеціалізовані служби цивільного захисту детально відпрацьовують різноманітні ситуації. У першому півріччі цього року на Черкаському «Азоті», згідно з «Планом локалізації та ліквідації аварійних ситуацій», було проведено 7 навчальних тривог на рівні «А» (в межах цеху) та 6 тривог – на рівні «Б» (аварія виходить за межі одного цеху, але не за межі підприємства).У процесі навчань відпрацьовувалися різні дії: пошук, рятування й надання медичної допомоги постраждалим; проведення евакуації персоналу із зони можливого ураження; проведення загальної та спеціальної розвідки в зоні надзвичайної ситуації; взаємодія з ДСНС, УМВС, СБУ, медициною катастроф та органами місцевого самоврядування. Один раз на рік проводяться навчання рівня «В», коли «аварія» виходить за межі підприємства. До них долучаються спеціалізовані служби цивільного захисту міста та підрозділи Управління ДСНС України в Черкаській області. Також на Черкаському «Азоті» проходять антитерористичні командно-штабні навчання із залученням відповідних силових структур.

– Що дають такі навчання? Насамперед його учасники відпрацьовують практичні навички, підвищують рівень підготовки та взаємодії з підрозділами товариства. Завдяки чіткій координації відповідальні керівники безпомилково визначають вирішальний напрямок раціональних дій у ліквідації надзвичайної ситуації, – розповідає Анатолій Садовий, начальник штабу цивільного захисту ПАТ «АЗОТ».

З метою підвищення рівня промислової безпеки на підприємстві було проведено два засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій. Крім того, затверджено графіки обладнання структурних підрозділів системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій і оповіщення персоналу в разі їх виникнення. Вони складаються з різних технологічних датчиків, контрольно-вимірювальних приладів, контролера управління, які ведуть безперервний контроль докритичних і критичних параметрів. Такі автоматизовані комплекси вже почали впроваджувати на підприємстві. Відповідна система вартістю 500 тис. грн. нині експлуатується в цеху А-5 з виробництва аміаку.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку