<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

02.06.2015

Виробничниці ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM проходять безкоштовне мамографічне обстеження

Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), спільно з Черкаським обласним онкодиспансером продовжують реалізацію програми боротьби з раком молочної залози. З 25 травня розпочалося обстеження жінок-виробничниць на пересувному мамографі.

Обстеження проводиться спеціалістами Черкаського обласного онкодиспансеру на базі медико-санітарної частини (МСЧ) ПАТ «АЗОТ». Його пройдуть більше 500 працівниць підприємства.

На придбання необхідних для обстежень витратних матеріалів «Азот» перерахував лікувальному закладу 80 тисяч гривень.

– Збереження здоров’я працівників – один із пріоритетних напрямків корпоративної соціальної відповідальності «Азоту», – зазначив Костянтин Саленко, директор департаменту з соціальних питань ПАТ «АЗОТ». – Централізоване мамографічне обстеження працівниць підприємства вже стало щорічним. У 2014 році його пройшли 600 жінок.

Світова медична практика рекомендує всім жінкам після 40 років проходити мамографічне обстеження раз на два роки, а після досягнення 50-річного віку – щороку. На «Азоті» працюють близько 1200 жінок такого віку. Торік обстеження пройшла рівно половина з них, цього року – решта жінок «групи ризику».

– Мамографія – це рентгенографічний метод обстеження, який на сьогодні є найточнішим у діагностиці новоутворень молочної залози, – розповідає Надія Здоровець, завідувач цеховими дільницями МСЧ ПАТ «АЗОТ». – У медсанчастині підприємства такого обладнання немає, тож ми налагодили співпрацю з Черкаським обласним онкодиспансером, який раз на рік надає свій пересувний мамограф для обстеження виробничниць «Азоту».Прийом жінок під час медичного огляду проводиться, згідно із наперед затвердженим графіком.

– Я записалася на обстеження, бо знаю, що його обов’язково потрібно періодично проходити навіть якщо нічого в твоєму стані здоров’я не турбує і не насторожує. Проте мало хто з жінок дотримується таких рекомендацій лікарів, адже на це потрібно знайти час, виділити кошти. А завдяки організованій на «Азоті» акції, ми можемо швидко і зручно пройти обстеження без відриву від виробництва, – розповіла Алла Капац, апаратник повітроподілу цеху К-3 ПАТ «АЗОТ».

Щороку в Черкаській області виявляють до півтисячі нових випадків захворювань на рак молочної залози. Згідно зі статистичними даними, у структурі захворюваності українських жінок воно посідає перше місце серед усіх онкопатологій.

– Профілактичні огляди дають можливість виявити пухлину на ранніх стадіях, коли вона успішно піддається лікуванню. Раніше така практика була поширена, проте зараз мало хто з роботодавців приділяє належну увагу здоров’ю своїх працівників, – наголосив Ігор Гайдай, заступник головного лікаря Черкаського онкодиспансеру. – ПАТ «АЗОТ» в цьому плані робить дуже багато. Працівники підприємства щорічно проходять профогляди в медсанчастині. Ми раді, що змогли допомогти організувати ще й таке необхідне обстеження.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку