<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

30.04.2015

Азотівці взяли активну участь у проведенні «Дня донора»

У медико­-санітарній частині Черкаського «Азоту» пройшов «День донора», під час проведення якого азотівці мали можливість здати кров для хворих, які її потребують.

«День донора» – акція, яку Черкаська обласна станція переливання крові проводить на «Азоті» 2-­3 рази на рік.

– Багато працівників «Азоту» є нашими донорами. А коли нам потрібно попов­нити банк крові, як, наприклад, на час тривалих свят, ми організовуємо забір прямо на підприємстві, – розповідає завідувач відділу комплектування донорських кадрів обласної станції переливання крові Любов Рижкіна. – У медико­-санітарній частині «Азоту» нам завжди створюють найкращі умови для роботи. До того ж, працівники підприємства постійно проходять медогляди, роблять флюорографію, що є необхідною умовою для донора.Практично всі учасники акції – донори з багаторічним стажем. Так, машиніст насос­них установок цеху К­-4 Катерина Филь почала виконувати  цю почесну місію ще у 80­-х роках. Розповідає, що іноді, як і інших донорів, її викликають на станцію переливання крові, якщо терміново потрібна кров такої групи. Допомагає і в разі, якщо потрібна кров для когось із азотівців.

Старший майстер ЦЕРЦ Олег Кузьмичов також має багаторічний стаж донорства.

– Я знаю, що це потрібно людям. Ми рятуємо чиєсь здоров’я та життя. Колись можливо й мені знадобиться чиясь допомога, – зазначив Олег Львович.

У квітневому «Дні донора» взяли участь 46 азотівців. Загалом же на «Азоті» трудяться сотні донорів, частина з яких – «Почесні донори України».

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку