<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

06.04.2015

На Черкаському «Азоті» з візитом перебувала місія експертів з ЄС

З робочим візитом на ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM побувала розширена група експертів із Департаменту гуманітарної допомоги та цивільної оборони Європейської комісії. Зустріч із керівництвом та спеціалістами підприємства відбулася в рамках співпраці Євросоюзу та Уряду України в галузі цивільного захисту.

Програмою місії передбачено ознайомлення із об’єктами підвищеної небезпеки. На ПАТ «АЗОТ» експерти ЄС зустрілися з Головою Правління Віталієм Скляровим, заступником Голови Правління, Технічним директором Віктором Олійниченком, директором департаменту з охорони праці Любов’ю Зінченко, начальником штабу цивільного захисту підприємства Анатолієм Садовим та начальником 1 ДПРЗ Юрієм Литвином.Насамперед учасники візиту побували на виробничих майданчиках та змогли більш детально ознайомитися з виробництвом аміаку в цеху А-5. Також вони оглянули захисну споруду в заводоуправлінні товариства. Як зазначила Любов Зінченко, особливу увагу експерти приділили вивченню документів, що регламентують безпечну експлуатацію об’єкта та дії персоналу в аварійних ситуаціях, а це і План локалізації та ліквідації аварійних ситуацій, декларація безпеки, план реагування на можливі надзвичайні ситуації та ін.

Згідно з інформацією, яку подано на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій, за результатами зустрічей представники ЄС сформують блок рекомендацій для Уряду. Підписавши асоціацію з Євросоюзом, держава зобов’язалася привести до євростандартів механізм оцінки ризиків, надання допомоги і реагування на надзвичайні ситуації на об’єктах підвищеної небезпеки. Імплементувати всі норми необхідно буде до 2017 року.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку