<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

02.04.2015

Понад 90% працівників ПАТ «АЗОТ» вважають роботу на підприємстві стабільною та престижною

Департамент з управління персоналом ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM (Group DF) провів вибіркове анкетування працівників для оцінки задоволеності колективу. Отримані дані засвідчили, що 94,6% виробничників цінують роботу на підприємстві, ще 92,7% вважають її престижною.

Участь у відповідному дослідженні взяло 500 респондентів. Анкетування охопило всі структурні підрозділи товариства. Отримані результати повно й достовірно відображають думку всього колективу, оскільки на запитання відповіли як працівники робітничих професій, так і керівники та службовці. При цьому обов’язково враховувалися їхній вік, стать та освіта.

– Оцінка задоволеності персоналу – це ефективний спосіб поглянути на організацію робочого процесу очима працівників. Правдиво відповідаючи на запитання, виробничники дають керівництву можливість оцінити клімат на підприємстві й ухвалити перспективні управлінські рішення, – зазначає Ігор Сергієнко, директор департаменту з управління персоналом ПАТ «АЗОТ». – Високий рівень задоволеності сприяє якісному й своєчасному виконанню посадових обов’язків і, відповідно, підвищенню продуктивності, досягненню стратегічних завдань. Крім того, це є одним із факторів зниження показника плинності кадрів. У 2014 році він склав лише 5,36%.Аналіз результатів анкетування засвідчив, що 98,4% працівників не збираються змінювати своє місце роботи. 89,2% виробничників задоволені умовами праці на підприємстві, ще 79,7% переконані у тому, що сформована в колективі корпоративна культура сприяє плідній співпраці. Також 78% опитаних зазначили, що їхні знання, здібності, професійні навички та покладені на них повноваження відповідають одне одному. При цьому 89% азотівців прагнуть підвищувати свою кваліфікацію.

Високо оцінили працівники і запропонований соцпакет. Вирішенням питань соціального захисту задоволені 91,2% виробничників. Створена на підприємстві соціальна інфраструктура влаштовує 82,7%. Незважаючи на складний економічний стан в країні, у 2014 році витрати ПАТ «АЗОТ» на соціальну сферу збільшилися на 10%. Для потреб медико-санітарної частини підприємства, спортивного залу, Палацу культури «Дружба народів», Центру дитячої творчості було спрямовано більше 18 млн. грн. Крім того, з 1 січня цього року в закладах громадського харчування підприємства знижено вартість обідів. Зменшення націнки відбулося на всю продукцію власного виробництва.

– В анкеті працівники мали змогу вказати свої пропозиції щодо поліпшення соціальної політики. Ми їх обов’язково розглянемо під час формування колдоговору, який є основним інструментом взаємодії між трудовим колективом та адміністрацією. Також цього року планується підвищення заробітної плати, – наголосив Ігор Сергієнко.

Нагадаємо, дослідження рівня задоволеності персоналу на Черкаському «Азоті» проводяться щорічно, починаючи з 2007 року. Відбір респондентів проходить за представницьким принципом.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку