<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

05.02.2015

Чемпіонат «Азоту» з міні-футболу інтригував цікавою грою

Майже місяць вирували футбольні пристрасті чемпіонату публічного акціонерного товариства «Азот» на майданчику спорткомплексу. Особливістю цьогорічних змагань стала сильна гра команд, завдяки чому до останнього трималася інтрига і не можна було спрогнозувати, які з них посядуть призові місця.

Збірні команди структурних підрозділів були розподілені на дві підгрупи. До першої увійшли 7 команд, які протягом останніх років демонстрували хорошу гру та підтверджували свій рівень високими результатами. ІІ група – це 6­-ть менш досвідчених збірних.

– Зазвичай одна-­дві команди одразу демонструють кращу гру і борються за перемогу. Цього ж року всі грали сильно і навіть остання зустріч могла суттєво змінити розподіл місць, – розповів капітан команди управління капітальних ремонтів (УКР) Олег Кудря

Збірна УКР – багаторазовий чемпіон ПАТ «АЗОТ» з міні­-футболу. Цьогорічний чемпіонат не став винятком, проте перемогу довелося буквально виборювати в іншого лідера – котельного цеху. В підсумку команди набрали однакову кількість очок і переможця визначили за результатами особистої гри цих учасників на чемпіонаті. У ній перемогу здобули саме гравці УКР.

Лідери чемпіонату в І групі – команди УКР (зліва) та котельного цеху

Відповідно команда котельного цеху (капітан Олександр Куць) посіла ІІ місце. На ІІІ місці – команда 1 ДПРЗ (капітан Олександр Караушан). 

У ІІ групі з перших матчів лідерство захопили гравці збірної ТОВ «СКАТ-­ЦЕНТР» (капітан Анатолій Депутат), яка вперше брала участь у чемпіонаті. Другими стали гравці цеху А­-3 (капітан команди Богдан Герасименко), на третій сходинці – збірна команда 1 ДПРЗ (капітан Дмитро Лещінський).

Переможці ІІ групи – «СКАТ-­ЦЕНТР» 

– Нашу команду поповнили молоді хлопці, які грають на досить високому рівні, – зазначив капітан збірної ТОВ «СКАТ-­ЦЕНТР» Анатолій Депутат. – Якщо все складеться добре, наступного року змагатимемось вже у І групі.

Гравці демонстрували красиву гру

Нагороджується команда цеху А-3

Суддя чемпіонату інструктор спорткомплексу ПАТ «АЗОТ» Іван Челомбітько також наголосив, що учасники демонстрували футбол дуже хорошого рівня. В матчах було все: й інтрига до останніх секунд, і голи на всі смаки, і жовті картки та пенальті. Тож, вболівальники залишилися задоволеними.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку