<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

14.01.2015

Хор ветеранів завітав на рідний «Азот» з колядками та щедрівками

Гарний настрій на увесь день забезпечили працівникам ПАТ «АЗОТ» учасники народного аматорського хору ветеранів праці Благодійного фонду підприємства, які зранку 14 січня заколядували та защедрували для азотівців.

Яскраві українські костюми, майстерне виконання колядок та щедрівок, щирі побажання щастя, здоров’я та добра нікого не залишили байдужим. Тож артисти отримали заслужені оплески та подарунки.
Ветерани в свою чергу подякували керівництву підприємства за турботу та підтримку як самого Благодійного фонду, так і хору ветеранів, який має можливість проводити репетиції, обновляти костюми й дарувати людям радість.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку