<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

22.12.2014

Черкаський «Азот» OSTCHEM привітав дітей з Днем Святого Миколая

ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM вже традиційно провів театралізоване свято для дітей виробничників. Феєричне дійство відбулося в Палаці культури «Дружба народів». Також цього дня підприємство привітало зі святом учнів підшефних шкіл.

–  День Святого Миколая та Новий рік – найулюбленіші свята для дітей, коли вони чекають казки, дива і, звичайно, подарунків, – зазначив Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ». – Щороку ми проводимо передноворічні заходи для малечі, адже це ще одна нагода зробити їх щасливішими, добрішими, радіснішими.


Справжній новорічний настрій у залі вдалося створити 300 юним артистам із творчих колективів «Дружби народів». Органічне поєднання вокальних і хореографічних номерів, розмаїття костюмів, кількість дітей, задіяних у номерах, – все це більше нагадувало мюзикл. На сцені з’являлися і янголята, і сніжинки, і чортенята, і Ябеда з Капосницею, які шукали нечемних діток… 


–  Ми намагалися подарувати дітям максимум уваги, щоб їм було весело й цікаво. Завдяки таланту творчих колективів, їхніх керівників нам вкотре вдалося підготувати для глядачів добру передноворічну казку, – зазначила директор ПК «Дружба народів» Галина Бурлака. – Найвища оцінка – це щасливі посмішки і радість в очах дітей.


Несподівані сюрпризи у День Святого Миколая отримали й учні підшефних ПАТ «АЗОТ» шкіл. Зокрема театральну постановку підготували учні 2-Б класу загальноосвітньої школи №2. Ідея проведення Свята Миколая належить голові батьківського комітету класу та ради школи Ларисі Бондаренко. Її підтримала куратор школи від «Азоту» Ольга Усова, апаратник екстрагування цеху К-1. Вона передала дітям у подарунок від підприємства багатофункціональний пристрій, що включає принтер, ксерокс і сканер. Натомість педагоги школи вручили подяки їй особисто та Голові Правління ПАТ «АЗОТ» Віталію Склярову за ту велику роботу, яка була проведена в школі протягом останнього часу, та надану підприємством допомогу.


Вже цієї неділі, 28 грудня, в ПК «Дружба народів» пройдуть новорічні ранки окремо для двох вікових категорій: з 4 до 9 років та з 10 до 13 років. Напередодні свят 1575 дітей виробничників вже отримали новорічні подарунки.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку