<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

09.12.2014

З відчуттям внутрішнього свята душі

Почуття родинного тепла, піднесений настрій душі, радість спілкування «винесли» учасники клубу «Біла акація», що вже два десятиліття діє при Благодійному фонді ветеранів праці ПАТ «АЗОТ», побувавши в один із листопадових днів на сімейному святі бабусь, дідусів та онуків.

Часто кажуть, що бабусі й дідусі балують своїх онуків. Мовляв, для строгості і виховання існують батьки, а ось завдання старшого покоління не тільки в тому, щоб ділитися досвідом, а й у тому, аби дитинство молодшого покоління проходило в мирі й радості. Особливе почуття любові переповнювало атмосферу свята. Його посилювали і ведучі – Раїса Братко та Євгенія Досужа, які проклали місточок гармонії від серця до серця кількох поколінь. Залюбки розповів про свого дідуся Олександра Булаєнка, з яким часто ходить на екскурсії, п’ятирічний онук Олександр. А ось 9-річний Кирил найкращою бабусею у світі вважає саме свою бабусю – Раїсу Братко. Справжньою втіхою для родини Чернецових є онук Руслан, який відмінно навчається, активно займається греко-римською боротьбою та плаванням. Онучка Катерини Нергун Каріна відвідує танцювальний гурток, а 9-річний правнук Івана Холодняка Давид не пропускає міжшкільні футбольні матчі та інші змагання.

Свято бабусь, дідусів, онуків і правнуків у клубі  «Біла акація»

Онуки та правнуки – це надзвичайна втіха для бабусь та дідусів. З ними їхня зрілість повертається у молодість. І знову, як і дітям, співаються колискові, розгадуються загадки, читаються казки. Чомусь найзнаменитішою казкою в усі часи була казка про курочку Рябу. Нову інтерпретацію цього твору продемонстрували самодіяльні актори: Ніна Агапова (бабуся), Іван Холодняк (дідусь),  Інна Мовчан (курочка Ряба) та Катерина Негрун (онучка), чим додали великої потіхи всім глядачам.  Незабутніми спогадами про онуків та правнуків поділилися подружжя Скоромних, Гельфандів, Інна Мовчан, Євгенія Досужа, Неля Рудь-Якубова і всі зійшлися на думці, що такі зустрічі кількох поколінь просто необхідні.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку