<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

24.11.2014

Черкаський «Азот» розпочинає новий проект з модернізації виробництва аміаку

Холдинг OSTCHEM ухвалив рішення щодо модернізації цеху з виробництва аміаку А-5 на Черкаському «Азоті». Реалізація масштабного інвестиційного проекту коштуватиме підприємству 165 млн. грн. і дозволить економити близько 7,5 млн. м3 природного газу на рік.

У рамках інвестиційного проекту, який реалізовуватиметься протягом півтора року, буде проведена реконструкція печі первинного риформінгу.

– Підготовка до реконструкції розпочинається в листопаді. Під час реконструкції буде проведена планова заміна реакційних труб на труби більшого діаметра, заміна передаточного колектора і теплової ізоляції. Модернізація цеху А-5 – один з наших найбільш масштабних проектів наступного року. Ми очікуємо, що в результаті його реалізації вдасться знизити обсяги споживання енергоресурсів і, відповідно, собівартість готової продукції, – говорить Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ».

На виробництві цеху А-5

За попередніми розрахунками OSTCHEM, завдяки проведеним заходам економія природного газу складе близько 7,5 млн. м3 на рік. Крім того, модернізація дозволить підвищити рівень виробничої безпеки та гарантуватиме подальшу надійну і стабільну роботу обладнання на високих потужностях. У 2006 – 2008 рр. у цеху А-5 вже була проведена реконструкція агрегату аміаку, внаслідок чого добове навантаження збільшилося з 1360 до 1700 тонн.

Центральний пульт управління цеху А-5

У ході ремонту в печі первинного риформінгу будуть замінені реакційні труби, виготовлені зі спеціальної сталі, що витримує високі температури.

Обсяг капіталовкладень перевищить 165 млн. грн.

У 2006 – 2008 рр. в модернізацію агрегату цеху А-5 Черкаського «Азоту» було інвестовано 250 млн. грн.

– На всіх підприємствах OSTCHEM буде продовжена планова модернізація. Холдинг має намір і надалі інвестувати значні ресурси в свої підприємства. Щоб утримувати свої позиції, ми повинні своєчасно й швидко робити необхідні інвестиції, оновлювати основні фонди, запускати нові виробництва, нарощувати потужності, розширяти асортимент. На наших підприємствах ми запроваджуватимемо найсучасніші рішення в хімічній індустрії. Для нас це питання конкурентоздатності нашого азотного бізнесу, його позицій на світових ринках, – зазначив Олександр Халін, генеральний директор OSTCHEM.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку