<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

07.10.2014

Наші військові дякують азотівцям за підтримку

Близько 5 тонн гуманітарної допомоги назбирали та відправили в зону АТО працівники Черкаського ПАТ «АЗОТ». Також нещодавно придбали 100 балаклав, 90 комплектів термобілизни та противірусні препарати.Продовжується також робота із забезпечення всім необхідним працівників «Азоту» чи їхніх дітей, яких мобілізують до збройних сил. Для них купуються бронежилети, каски, термобілизна, берци, куртки, захисні окуляри, рукавиці, светри, шапки, наколінники, спальники, розгрузки, найнеобхідніші ліки тощо.


Дуже вдячні своїм колегам за допомогу Олексій Заярнюк (ЦЕРЦ), Валентин Лобода (М-­6), Андрій Кауров (УКР), Роман Розум (К-­6), Микола Братко (М­-9), Микола Орел (ОПСВ), Андрій Костів (М­-2), Ольга Ситник (КГХ) та інші.

Висловлює подяку працівникам цеху А­-3 й Руслан Козаков. Він пішов у АТО, коли азотівці ще не встигли налагодити збір коштів, тому купував усе необхідне сам. Дізнавшись, що другові пот­рібна допомога, товариш по службі в 95-­ій бригаді Богдан Герасименко, який працює апаратником в А-­3, організував у цеху збір коштів та перерахував їх на картку Руслана.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку