<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

26.08.2014

Прапор, який майорить на башті «Азоту», – найвищий в області

Український прапор розміром 6 на 10 метрів підняли працівники ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM на грануляційній башті цеху з виробництва карбаміду М­-2 на День Державного Прапора України 23 серпня.

– Полотнище досить велике, тож потрібно було підняти його на достатню висоту, аби воно могло вільно майоріти, – розповідає начальник цеху Дмитро Артюхов. – Конструкцію, на якій мав триматися прапор, розробив механік цеху Володимир Живоченков, виготовила її наша бригада слюсарів-­ремонтників, а піднімали на башту та встановлювали 17­-метровий флагшток усі працівники, які ввечері були на зміні.


«П’єдестал» для прапора готували: майстер з ремонту обладнання Анатолій Сметанко, зварювальник Андрій Живоченков, слюсарі­ремонтники Віктор Тарас, Арсеній Ведула, Віталій Куцикінь, Олександр Колісник, Микола Брик, В’ячеслав Грищук, начальник цеху Дмитро Артюхов та його заступник Дмитро Толмачов.


Пошили прапор у ДП «Хімік», де до цієї справи також підійшли творчо та з ентузіазмом. Над ним трудилися: закрійниця Ольга Культенко, фурнітурниця Ірина Македон та швачка Любов Фещенко. Загалом було використано 40 метрів шовку шириною 1,5 метри. Тканину надав директор з якості ПАТ «АЗОТ», депутат Черкаської міської ради Іван Сухарьков. Він є одним із головних ідейних натхненників встановлення прапора, який нині майорить на висоті майже 150 метрів і є найвищим та одним із найбільших в області.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку