<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

14.08.2014

Маленькі «азотівці» відпочивали в санаторіях і дитячих таборах

Цього літа 115 дітей працівників ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM відпочили та оздоровилися за путівками, наданими Фондом соціального страхування. 20 маленьких відпочивальників побували на Чорному морі в санаторії «Патрія» Білгород-Дністровського району Одеської області.Серед них 12-річний Владислав Марцинюк, який розпочав відпочинок з першого дня літа. Хлопчик вперше побував у санаторії, тож вражень привіз море. Як розповів його тато, Олег Марцинюк – боєць воєнізованого газорятувального загону «Азоту», синові сподобалося все: і харчування, і обслуговування, і екскурсії. З Владиславом відпочивали чимало черкащан, тож знайшов собі ще й друзів. Тепер підтримують контакти в соціальних мережах, зустрічаються.

Сподобався дітям відпочинок і всанаторії «Україна», де за літо оздоровилися 47 осіб. 12-річному Олексію Бегеці дуже припали до смаку кисневі коктейлі. А ще багато вражень залишили численні екскурсії та розваги: катання по Дніпру на пароплаві, катання на роликових ковзанах на роледромі, відвідини кінотеатрів та музеїв. Також на першість санаторію між дитячими командами проходили змагання з футболу, волейболу, плавання.

Традиційно насиченим, змістовним та розвиваючим був відпочинок і в таборі «Чапаєвець», що знаходиться у мальовничій місцевості на лівому березі Дніпра. Тут побували 48 дітей.

Цього року Фонд соціального страхування надав підприємству більше дитячих путівок ніж торік. Батьки сплачували лише 10% від їхньої вартості.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM


Возврат к списку