<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

23.07.2014

Команда ПАТ «АЗОТ» здобула перемогу в літньому турнірі з міні-­футболу

Черкаський «Азот» посів перше місце в іграх вищої ліги у літніх змаганнях з міні-­футболу. Почесну позицію лідера наші гравці вибороли ще в передостанньому матчі. 21 липня відбулася офіційна церемонія нагородження призерів чемпіонату.

Турнір проходив під егідою Асоціації аматорського міні­-футболу (ААМФ) в Черкаській області. Стартували змагання на початку червня. Цього року у вищій лізі виступали 12 команд, у першій лізі – 18. Футболісти ПАТ «АЗОТ» лише в одній грі зазнали поразки.

– Ми якось дуже спокійно підійшли до зустрічі з «Вект­рою». Програли їм з рахунком 5:3. Спочатку пропустили багато голів. А потім до кінця матчу не вистачило часу, щоб відігратися, – згадує начальник сектора постачання ПАТ «АЗОТ» Олександр Самарін.

Більш серйозно футболісти налаштовувалися на зустріч з командою «Комфорт-­Плюс», яку й вважали своїм основним суперником, оскільки ті обіг­рали майже всіх попередніх учасників змагань. Попри побоювання, конкуренти все ж таки не витримали протисто­яння з азотівцями. Підсумковий рахунок зустрічі – 7:2. За один крок до фіналу чемпіонату працівники підприємства вибороли дострокове звання переможця «Літньої ліги». В інтерв’ю після цієї гри голова ААМФ у Черкаській області Павло Скворцов зазначив, що команда «Азоту» є найбільш сильним і якісним колективом чемпіонату за останні два роки.

Фінальна гра азотівців із командою "Солтекс"

– У різноманітних змаганнях, які влаштовує ААМФ, беремо участь ще з 2011 року. Не пам’ятаю жодного разу, щоб ми не потрапили до трійки лідерів. Однак було і таке, що кілька турнірів поспіль нам не вдавалося піднятися вище другого місця, – розповідає Олександр Самарін. – Стабілізувалася ситуація після повернення Олександра Караушана, який не грав раніше через травму.

Також стабільно на високому рівні грають слюсар-­ремонтник котельного цеху Олександр Куц та слюсар АВР цеху ВПіПК Нікіта Соколовський. Хороші технічні показники останнім часом демонструє і слюсар-­ремонтник УКР Андрій Вєтров.

2014 рік для футболістів ПАТ «АЗОТ» став надзвичайно продуктивним. У лютому команда посіла перше місце у вищій лізі зимового чемпіонату ААМФ, а наприкінці травня виборола перемогу в дорослій аматорські лізі ІІІ Весняного Кубка «Азоту». 

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку