<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

28.05.2014

На ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM проходить плановий капремонт у цеху з виробництва аміаку

Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), зупинив на капітальний ремонт з елементами модернізації один агрегат в цеху з виробництва аміаку А-3. Загалом на ремонт обладнання в цьому структурному підрозділі товариство планує інвестувати близько 19 млн. грн.

– Капітальні ремонти проходять на підприємстві щороку. Вони спрямовані на відновлення ресурсу технологічного обладнання, підвищення продуктивності його роботи, мінімізацію впливу виробництва на навколишнє середовище. Традиційно всі заплановані заходи впроваджуються влітку, коли попит на азотні добрива зменшується. Цьогорічна ремонтна кампанія розпочалася з аміачного виробництва в цеху А-3. Ми зупинили першу технологічну нитку, – розповідає Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ». – Зокрема, на агрегаті ПСГ-1 проведемо ремонт і реконструкцію зволожувачів газу в апаратах Д-108 і Д-105, завдяки чому підвищиться рівень безпеки їхньої експлуатації. Також виконаємо монтаж розподільних пристроїв на абсорбері Т-101, що дозволить нам економити теплові ресурси. Розробкою цього проекту та постачанням обладнання займалася компанія «Koch-Glitsch».

Крім того, на агрегаті синтезу аміаку замінять трубопровід рідкого аміаку, виконають ремонт запірної регулюючої арматури, проведуть очистку теплообмінної апаратури.

У всіх роботах задіяні підрозділи та ремонтні служби Черкаського «Азоту», зокрема управління капітальних ремонтів, цех електропостачання та цех захисних покриттів. Огляд і технічну діагностику всього обладнання першої технологічної лінії в цеху А-3 проведуть спеціалісти компанії «ДІЕКС».

Як зазначив Олександр Боряков, в.о. начальника цеху А-3, саме проведення минулорічного капітального ремонту з елементами модернізації та реконструкції посприяли економії енергетичних ресурсів. Насамперед майже на 2% зменшилися обсяги споживання природного газу. В 2013 році цеху А-3 вдалося зекономити 76 млн. грн.

Нагадаємо, у 2011 – 2013 рр. холдинг OSTCHEM Group DF інвестував у розвиток Черкаського «Азоту» 791 млн. грн.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку