<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

12.05.2014

У День Перемоги азотівці вшанували пам'ять загиблих героїв

Традиційною святковою ходою до Пагорба Слави відзначили працівники ПАТ «АЗОТ» 69-ту річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Колону азотівців прикрасило яскраве панно з живих квітів, а в руках люди тримали портрети «Безсмертного полку» – фото своїх дідів і прадідів-фронтовиків.

На Соборній площі Черкас відбувся святковий мітинг за участю  ветеранів та численних  містян, які завітали на захід родинами. З вітальним словом до присутніх звернулись: голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко, виконуючий обов’язки міського голови Черкас, секретар міської ради Віктор Білоусов, народний депутат  IV - VII скликань Микола Томенко та голова міської організації Ради ветеранів Іван Губський.


Після урочистого мітингу найбільша на святі колона працівників «Азоту» влилася в почесну ходу та спільно з ветеранами, міською та обласною владою попрямувала до Пагорбу Слави, де всі разом покладанням квітів вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за перемогу у Великій Вітчизняній війні.

Загалом, за даними сектора звязків із громадськістю УМВС в Черкаській області у святкових заходах взяли участь понад 20 тисяч городян. За порядком у місті слідкували 400 правоохоронців.


За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку