<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

01.04.2014

На ПАТ «АЗОТ» пройшли змагання першості з армреслінгу

У спорткомплексі товариства пройшли змагання першості ПАТ «АЗОТ» з армреслінгу, в яких взяли участь 17 осіб. Обслуговував ці змагання суддя першої категорії Володимир Гречуха.

Він розповів, що судити такий вид спорту, як боротьба на руках досить нелегко, адже важливо, щоб спортсмени займали правильне положення перед поєдинком інакше вони можуть отримати серйозні травми. Тому одне із завдань судді – поправляти учасників змагань.

– Щоб уникнути травм потрібно також мати достатню загальну фізичну підготовку, адже без цього брати участь у змаганнях заборонено, – зазначив суддя. – Найголовніше в цьому спорті – це витривалість та міцні м’язи, а для цього треба тренуватися не менше 3 разів на тиждень.

Поєдинок М.Баранова та І.Дубовича

Володимир Гречуха вже 10 років співпрацює з ПАТ «АЗОТ» і вважає, що на підприємстві створені всі умови для тренувань і змагань з армреслінгу. Першість з цього виду спорту проводиться раз на рік. Цьогорічні змагання були ще й відбірковими. Кращі спортсмени візьмуть участь у II Спартакіаді підприємств холдингу OSTCHEM, яку планують провести влітку в Черкасах. 

Призерами особистої першості ПАТ «АЗОТ» з армреслінгу 2014 року стали:

Категорія до 70 кг: 

1. Сергій Сторчак (ДПРЧ-19)
2. Сергій Швед (ДПРЧ-19)
3. Євгеній Рудий (М-7)

Категорія до 80 кг:

1. Костянтин Коваленко (ЦЗП)
2. Дмитро Щепак (ДПРЗ-1)
3. Сергій Зленко (М-9)

Категорія до 90 кг:

1. Віталій Дякун (К-6)
2. Сергій Заіченко (спортзал)
3. Дмитро Лещинський (ДПРЧ-18)

Категорія 90+ кг:

1. Віталій Дякун (К-6)
2. Михайло Баранов (М-7)
3. Ігор Дубович (М-9)

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку