<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

02.04.2014

Вихованці дитячого Центру ПАТ «АЗОТ» розважали містян 1 квітня

Підняли настрій черкасцям та подарували приємні емоції в День сміху 1 квітня вихованці Центру дитячої творчості «Азоту», організувавши флешмоб у ТРЦ «Дніпро Плаза».


У постановці жартівливої хореографічної композиції взяли участь близько 30 осіб на чолі з керівником танцювальних колективів Центру Ігорем Томульцем – автором ідеї флешмобу.


– Ми вдячні директору ТРЦ «Дніпро Плаза» Василю Тресянчину за підтримку наших починань, – зазначила директор Центру дитячої творчості «Азоту» Людмила Дивнич. – Адміністрація погодилася на проведення такої акції та всіляко сприяла в її організації. Це вже не перший досвід нашої співпраці, тож сподіваюся, що ми і надалі матимемо змогу проводити спільні цікаві заходи.

Цього року Центр дитячої творчості провів два флешмоби. На День закоханих діти виступали в торговельно-­розважальному центрі «Любава».


Як і в попередні рази, захід пройшов з успіхом. Святково прикрашений майданчик та різнокольорові клітчасті сорочки учасників, які синхронно виконували танцювальні па, не могли не привернути увагу, ожививши звичайну обстановку величезного ТРЦ та давши можливість і покупцям, і продавцям на хвилинку відволіктися від буденних справ та згадати про свято гумору, сміху та хорошого настрою.

Як зазначила Людмила Дивнич, вихованцям Центру дуже подобається танцювати в стилі флешмобу. Це цікаво, стильно і під силу не лише танцюристам, але й тим, хто професійно танцями не займається. Тож цей напрям будуть розвивати і надалі. Нині розглядається можливість під час літніх канікул та екскурсій до Києва провести флешмоб на Майдані.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку