<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

07.03.2014

А жінка в світ приходить для любові…


     
Дорогі жінки!

Від щирого серця вітаю вас зі святом Весни!
Ви - втілення любові, вірності, ніжності, материнського тепла і ваша виваженість та  мудрість є запорукою миру і злагоди в суспільстві.

Нехай початок весни принесе вам радість і удачу, надію на краще, мир та спокій у ваші родини, нехай жіноча чарівність ніколи не покидає вас. Особлива шана сьогодні жінкам старшого покоління - ветеранам війни, праці, всім тим, хто, не шкодуючи сил, працював на благо теперішнього і майбутнього.

Бажаю всім міцного здоров'я та сімейного благополуччя, любові і мудрості, родинного затишку, дитячого сміху, добробуту, здоров'я  вам та  вашим близьким. Нехай у ваших будинках панує мир і злагода. Щастя вам!

Олександр Халін,
Генеральний директор OSTCHEM


ШАНОВНІ   ЖІНКИ  «АЗОТУ»!

Щиро вітаємо вас зі святом весни, молодості й краси. Цей день є символом найкращого: сердечності, доброти, радості, любові, миру і тепла. Своєю сумлінною працею ви звеличуєте рідне підприємство, примножуєте його успіхи та досягнення. Саме тому на ваш значний внесок і покладаються великі сподівання в створенні благодатної атмосфери та сприятливого мікроклімату, в яких ми всі працюємо.

Нехай найкращі почуття переповнюють ваші серця і дарують вам натхнення дня нових життєвих перемог. Весняного вам настрою, щастя, здоров’я та любові. Нехай у ваших оселях щодня світить сонце надії, миру і добра! 
                                                   Правління товариства.
                                                   Профспілковий комітет.

Возврат к списку