<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
ОпитуванняПублічне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із вітчизняних виробників мінеральних добрив, виробник капролактаму та іонообмінних смол, аміачної селітри з часткою 36% на внутрішньому ринку. Також підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні, частка якої складає 70% від обсягу національного ринку..

На ПАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

25.02.2014

У ЦВТК працює ремонтна бригада

Одним із багатьох покликань жінки є створення затишку як вдома, так і на робочому місці. І не секрет, що саме роботу ми сприймаємо за другу домівку. Такої думки притримуються і в колективі централізованого відділу технічного контролю.

Використовуючи тимчасову виробничу паузу в роботі окремих підрозділів, тут створили ремонтну бригаду в складі п’яти осіб, яка за дев’ять місяців здійснила повний ремонт одинадцяти кабінетів, загальною площею понад 300 м2. Це і великі лабораторії, і побутові кімнати в деяких цехах. Жінки з ремонтної бригади стали справжніми професіоналами будівельної справи. В їхньому переліку – установка підвісних стель, художнє оформлення стін, дверей і навіть комплектація приміщень сантехнікою.


Звичайно, на все про все бюджету ЦВТК не вистачає, а тому не відмовлялися від допомоги, яку постійно надавали начальник ремонтно-будівельного цеху Ігор Миколайович Шарапов, забезпечуючи необхідними матеріалами, та начальник дільниці управління капітальних ремонтів Федір Євгенович Барилко, який оперативно керував комплектацією вентиляційних систем.

Виробничники щиро вдячні колективу бригади в складі Ніни Антонівни Жидкової, Ольги Іванівни Науменко, Надії Григорівни Миронюк, Любові Вікторівни Волкової та Людмили Леонідівни Ніколенко за високу якість ремонтних робіт.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку