<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

27.01.2014

Над храмом у хуторах засяяли надкупольні хрести

На другий день після святого Водохреща  в селі Хутори встановили три хрести на Храмі Різдва Іоанна Хрестителя і Всіх Святих в землі Черкаській просіявши. Обряд освячення провів Митрополит Черкаський і Канівський Софроній. Разом з тим Владика закликав усіх присутніх цього дійства до збереження  витоків духовності, моральних цінностей, які є основою суспільства, його живим корінням…

Церква в Хуторах, яку зводили майже 15 років, одна з найвищих в області. Разом із хрестом її висота сягає 52 метри. Її  куполи, здається, сяють в самісінькому небі.


– Будувалася вона, як зрештою і мають будуватися Божі храми, з любов’ю, старанням і молитвою. А відтепер на ній з’явилися хрести, як символи перемоги добра над злом. Хай вони дають кожному прихожанину духовну силу, Божу милість і благословення. Я щиро вірю в те, що Божа благодать завжди буде знаходитися на цьому святому місці і сердечно дякую всім, хто причетний до цієї богоугодної справи. Особливу подяку за багаторічну співпрацю висловлюю керівництву та хімікам ПАТ «АЗОТ». Саме фінансова підтримка з їхнього боку та надання спеціальної техніки сприяли завершенню будівництва  святині, – сказав настоятель храму протоієрей Олег.

В.Булгару біля крана «Liebherr»

До речі, вантажно-підіймальні роботи із встановлення хрестів здійснював досвідчений машиніст багатотонного крана (єдиного в області) автотранспортного цеху Черкаського «Азоту» Василь Георгійович Булгару, який до цього «вивершував» тут на 50-метрову висоту три куполи. Загалом за період роботи Василь Георгійович на 23 храмах не лише Черкаської, а й інших областей, встановив чимало куполів різної ваги і на різну висоту.

Урочисто освятив хрести Митрополит Черкаський і Канівський Софроній


За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку