<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

04.02.2014

Юні футболісти змагалися на «Азоті»

Нещодавно в спорткомплексі Черкаського ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM пройшов юнацький турнір на Кубок братів Усаковських з футзалу серед юнаків 2005-го року.

За підсумками турніру переможцем Кубку – стали футболісти київської «Чайки», друге місце у «Фортуни» (Христинівка), а на третій позиції «Азот».


У престижному турнірі брали участь 10 команд: «Оболонь» (Київ), «Оболонь-2» (Київ), «Фортуна (Христинівка), «Чайка» (Київ), «Азот» (Черкаси), «Зоря» (Білозір’я), «Дніпро-80» (Черкаси), «СДЮШОР-Чайка» (Черкаси), ФШМ «Явір» (Черкаси), ДЮСШ «Чигирин».

– Цей турнір ми проводимо з 2000-го року, – розповідає його співзасновник, майстер спорту міжнародного класу Юрій Усаковський. – Маємо надію, що в майбутньому хтось із цих футболістів прославлятиме всю Україну на змаганнях світового рівня.

На завершення змагань відбулося урочисте нагородження переможців та призерів. Нагороджували учасників турніру його засновники, Сергій та Юрій Усаковські, а також голова Асоціації міні-футболу Черкаської області Юрій Гончаров. Від імені асоціації Гончаров подарував Усаковським символічні кубки за вагомий внесок у розвиток міні-футболу на Черкащині.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку