<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

23.01.2014

Співаки ПАТ «АЗОТ» готуються підкорити Сєвєродонецьк

Черкаський «Азот» визначився з учасниками, які представлятимуть товариство на другому корпоративному фестивалі-конкурсі «OSTCHEM співає» у Сєвєродонецьку. Вокальні «поєдинки» пройдуть на базі Палацу культури хіміків 13 – 14 лютого.

Конкурсантів обрало компетентне журі. До команди з п’яти голосистих азотівців потрапили: Наталія Ситник (К-7), Юрій Слобожанський (К-7), Ірина Головко (УКР), Юлія Ведула (УКР), Людмила Жулідова (ЦЕП). Здивувати публіку конкурсанти мають не лише сольним виконанням. Журі оцінюватиме ще й пісню, яку учасники виконають разом.

– Цього року конкурсанти можуть обрати будь-який музичний жанр, – розповідає режисер ПК «Дружба народів» Валерія Похилюк. – Ми плануємо презентувати різножанрові виступи. Буде і циганський романс, і лірика, і українська естрада. До речі, окремий акцент зробимо на воєнній тематиці. Торік 14 грудня Черкаси відзначили 70-ту річницю з дня визволення міста від фашистських загарбників.

Як і раніше, журі обиратиме кращих, зважаючи на технічний та сценічний рівні виконання. Підтримуватиме наших співаків група вболівальників у складі 10 осіб.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку