<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

06.01.2014

Цеху К-2 виповнилося 30 років

У структурі виробництва капролактаму, куди входить сім технологічних цехів, цех К-2 з виробітку сульфату амонію другим (після цеху К-3) пережив незабутній момент пуску. А було це 4 січня далекого 1984 року. З того часу минуло 30 виробничих зим. 

Саме цей січневий день записаний днем народження цеху і одержання першої продукції, зразок якої зберігають тут як незаперечну реліквію. Першим начальником цього підрозділу був Микола Федорович Кир’ян. Далі  «керівну» естафету  приймали В.О.Старков, В.П.Гудін, О.І.Фірцак, М.М.Тарабін, Є.В.Андросов. Нині колектив з 2005 року очолює Віктор Сергійович Глуханько, у якого за плечима 35-літня трудова біографія на Черкаському «Азоті».

Багато фахівців як колишніх, так і нинішніх, внесли професійні знання та особистий досвід у становлення рідного цеху, який за тридцятилітній період своєї діяльності переживав різні етапи розвитку.

Щиро вітаємо увесь колектив цеху К-2, ветеранів праці з виробничим ювілеєм і зичимо, щоб подальша історія ґрунтувалася лише на плідних здобутках та високих економічних досягненнях!

Возврат к списку