<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

16.12.2013

Відбулися фінальні ігри Кубка «Азоту» з футзалу серед школярів

14 грудня, в день 70-­річчя визволення Черкас, відбувся фінал Зимового Кубка «Азоту» з міні­-футболу серед шкіл міста. Змагання пройшли в капітально відремонтованому спортивному залі ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.

Найкращі команди черкаських шкіл продемонстрували справді гарну гру та спортивний азарт.– Переконана, багато з тих, хто виходив на поле азотівського спортзалу, вже незабаром будуть виходити на стадіони світового класу, – зазначила почесний президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська. – Дуже хочеться у це вірити. І це – незважаючи на те, що юним черкасцям фізично немає де тренуватися. Минулого тижня була у 5­-ій школі. Тренер цієї школи змушений був ганяти м’яча із дітьми прямо на подвір’ї. А все через те, що великий спортивний зал був зачинений на ремонт, і невідомо коли він розпочнеться, а у школі №18, футболісти якої стали переможцями у найстаршій групі, спортивний зал уже декілька років на ремонті, незважаючи на численні обіцянки можновладців завершити його.


Нагадаємо, що ігри на Кубок «Азоту» проходять в Черкасах вже вдруге. Цього разу в ньому взяли участь 66 команд з 22 шкіл Черкас. Загалом учасниками ігор стали близько 600 дітей. Всі команди-­переможці отримали грамоти та медалі, а власники перших місць – ще й кубки та спортивну форму для всієї команди. Як зазначила Валентина Жуковська, ці ігри стануть традиційними, і наступного року команди вже боротимуться за Літній Кубок­-2014 .


Результати:
Категорія 2005-­2006 р.н.:
Перше місце ­ ЗОШ №9
Друге місце ­ ЗОШ №5
Третє місце ­ ЗОШ №22

Категорія 2003­-2004 р.н.:
Перше місце ­ ЗОШ №4
Друге місце ­ ЗОШ №5
Третє місце ­ ЗОШ №18

Категорія 2001­-2002 р.н.:
Перше місце ­ ЗОШ №18
Друге місце ­ ЗОШ №13
Третє місце ­ ЗОШ №9

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM


Возврат к списку