<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

19.12.2013

ЧЕРКАСЬКИЙ «АЗОТ» OSTCHEM ОРГАНІЗОВУЄ НОВОРІЧНІ СВЯТА ДЛЯ ДІТЕЙ МІСТА

19, 20 та 29 грудня в ПК «Дружба народів» проходитимуть святкові ранки до Дня Святого Миколая та Нового року, які Черкаський «АЗОТ» OSTCHEM організовує для дітей співробітників підприємства, учнів молодших класів підшефних шкіл, дітей з особливими потребами, з багатодітних сімей, дітей-сиріт.

«День Святого Миколая та Новий рік – це напевне найулюбленіші свята для малечі, коли вони чекають казки, дива і, звичайно, подарунків, – зазначив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров. – Передноворічні заходи для дітей ми проводимо кожного року, адже це ще одна нагода зробити їх щасливішими, добрішими, радіснішими».

На Святі Миколая маленькі гості Палацу ще на вході потраплятимуть у «вітальню» зі свічкою та іконою, де господар та господиня подарують їм «миколайчики» – фігурні дитячі пряники. А потім для малечі танцюватимуть та співатимуть учасники дитячих колективів ПК «Дружби народів» та міста. Загалом, на святах до Дня Миколая побувають близько 2200 дітей та їхніх батьків.

Родзинкою новорічних ранків стане вистава Черкаського лялькового театру, яку демонструватимуть у фойє, а на великій сцені на дітей чекатимуть герої казки «Пошук ялинки в країні Мультляндії» і, звичайно, новорічні подарунки – солодощі та іграшки.

«Організація та проведення одного такого ранку коштує підприємству близько 30 тисяч гривень, проте для нас є набагато ціннішими щирий дитячий сміх, радість та захоплення, з якими маленькі глядачі сприймають святкове дійство», – зазначив директор департаменту з соціальних питань ПАТ «АЗОТ» Костянтин Саленко.

Крім масових заходів, які пройдуть у «Дружбі народів», підприємство організувало 19-20 грудня свята для молодших школярів деяких підшефних шкіл, для маленьких пацієнтів Черкаського онкодиспансеру та обласної дитячої лікарні. Всі дітки отримають подарунки: м’які іграшки та набори новорічних іграшок. Їх особисто привітає почесний президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська.

«Ми дуже вдячні «Азоту» за таке небайдуже, тепле ставлення до дітей, – зазначив директор школи №18 Василь Грищенко. – Адже справа не лише в матеріальній підтримці, хоча ми безмежно вдячні і за дитячий майданчик, і за реставрований фасад, головне, що проводиться робота, спрямована на всебічний розвиток дітей: футбольні турніри, екскурсії до Києва, участь наших дітей у ході до 9 травня, розвиваючий літній табір «Велика гра». Думаю, що і організовані підприємством цього року новорічні свята принесуть дітям багато позитивних емоцій та приємних спогадів».

Возврат к списку