<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

15.10.2013

У медсанчастині Черкаського «Азоту» відкрили аптеку

Аптечний пункт на другому поверсі медико-санітарної частини запрацював на початку жовтня. Купити ліки азотівці можуть за оптовими цінами. У 2014 році працівникам товариства запропонують взяти участь у новій соціальній програмі, яка працюватиме за принципом лікарняної каси.Раніше тут працював аптечний кіоск «Фармації». Через появу певних економічних труднощів, комунальне підприємство вирішило його закрити. Відновлення роботи аптеки блокували непрості пошуки нового партнера. За словами директора департаменту з соціальних питань Костянтина Саленка, представників черкаського фармацевтичного ринку не зовсім приваблювала закрита територія. Однак перемовини увінчалися успіхом. Зацікавлення у співпраці з ПАТ «АЗОТ» виявило ТОВ «Аптека 2000», яке вже має подібний досвід.

Згідно з умовами двосторонньої угоди, ціна на ліки має бути нижче ринкової. Як зазначила аптекар Людмила Іванюта, цю різницю люди вже помітили. Кількість клієнтів, порівняно з першим тижнем, значно збільшилася.

– У нас представлені всі групи медикаментів. Якщо запитують про препарат, якого немає, – роблю нотатки в книзі дефектури. Протягом дня фіксую всі побажання, а потім замовляю ліки, – пояснює Людмила Станіславівна. – Придбати можна будь-які лікарські засоби, крім тих, що перебувають на кількісному обліку (наркотичні та психотропні препарати).

З нового року директор ТОВ «Аптека 2000» Олександр Черниш планує запропонувати азотівцям страхову фармацію. – Це буде система лікарняної каси. Кожного місяця учасник програми сплачуватиме внески, наприклад, 30-50 грн. У випадку захворювання ми безкоштовно забезпечуватимемо пацієнта ліками у межах грошового ліміту, який залежатиме від розміру внеску, – розповідає Олександр Вікторович.

Зареєструватися для участі в програмі можна буде в аптеці. Про особливості страхового пакету та розмір внесків пові-домлять вже в грудні. У разі масового зацікавлення послугою, керівництво аптеки збільшуватиме ліміт на забезпечення медикаментами.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку