<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

17.09.2013

17 вересня професійне свято зустрічають рятівники

Шановні колеги!

Від керівництва 1 ДПРЗ і від мене особисто прийміть щире вітання з нагоди нашого професійного свята – «Дня рятівника». Це свято сильних та відважних професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід. У скрутну годину ви першими подаєте руку допомоги потерпілим.
Вірю, що ваш високий професіоналізм, відданість присязі, честі і дорученій справі, помножені на знання і досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання відповідальних завдань в ім’я зміцнення державних надбань України.

Вдячний всьому особовому складу 1 ДПРЗ, для якого сенсом буття стало гасло «Запобігти, врятувати, допомогти». Нехай ваша відданість справі, готовність захищати національні багатства і, насамперед, здоров’я та життя людей, ніколи не вичерпуються, надихаючи вас на нові досягнення у благородній і гуманній справі.

З нагоди свята зичу кожному міцного здоров’я, особистого щастя, безмежної сили духу, життєвої енергії, благополуччя вам і вашим родинам!


Юрій Литвин, начальник 1 ДПРЗ Управління ДСНС України у Черкаській області

Возврат к списку