<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

16.09.2013

«ЗА ТУРБОТУ ПРО ДІТЕЙ»

Такий запис буде занесений у трудові книжки тим працівникам ПАТ «АЗОТ»OSTCHEM, які були долучені до розробки, виготовлення та встановлення ігрових дитячих майданчиків у мікрорайонах міста. На сьогодні відкрито вже п’ять таких «Майданчиків щасливого дитинства».Про це під час розширеного засідання профспілкового активу, що проходило 13 вересня, розповіла почесний президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська, яка разом із Головою Правління Віталієм Скляровим вручила подяки та цінні подарунки – годинники з вигравіруваним надписом «За турботу про дітей».

– Я багато бачила дитячих майданчиків в інших містах, у Києві також, але впевнено можу сказати, що дитячі майданчики, виготовлені виробничниками Черкаського «Азоту», найкращі, надійні в експлуатації і найбезпечніші, – зазначила Валентина Борисівна. – Спасибі усім вам за нашу спільну добру, корисну справу, яка в серцях маленьких мешканців міста та їхніх батьків довго відзиватиметься словами вдячності. Звичайно, така продукція дещо незвична для виробника мінеральних добрив, але в рамках впровадження програми соціальних ініціатив від містоутворюючого підприємства є дуже важливою. Це вибудовує і лояльність, і довіру до колективу і є гарним доказом того, що «Азот» стає ближчим до людей. І я рада, що разом ми робимо наше місто кращим.

– Дійсно, вироби для дитячих майданчиків нетипові для нашого підприємства. Проте, якщо аміачна селітра, карбамід вносяться в землю і їх не видно, то ігрове обладнання, що встановлюється в місті, залишає по собі приємний автограф від Черкаського «Азоту», – додав Віталій Леонідович і зазначив, що в наступному році паралельно з дитячими ігровими майданчиками будуть вироблятися та встановлюватися ще й спортивні.

Возврат к списку