<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

05.08.2013

Цьогоріч підприємство оздоровить ще більше своїх виробничників

За півроку працівники ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM отримали 205 путівок для оздоровлення і відпочинку в санаторіях та в пансіонаті «Полімер» (Крим). Разом з рідними відпочили на морі й 63 дитини, 41 дитина отримала путівки до дитячих оздоровчих таборів.Санаторій «Либідь» є популярним місцем відпочинку азотівців

– Цього року фонд соціального страхування виділяє нам більше путівок і, головне, – набагато оперативніше, – зазначив голова профспілкового комітету ПАТ «АЗОТ» Василь Іванов. – Торік ми почали їх отримувати лише в липні, тому доводилося оздоровлювати людей за кошти профбюджету. У 2013 році путівки від соцстраху надійшли вже в січні і за півроку їх отримали 50 працівників товариства. Найчастіше наші працівники замовляють та отримують путівки до санаторіїв Трускавця, Моршина, Куяльника, Євпаторії, Сак.

Як наголосив Василь Олександрович, фактично всі, хто потребують лікування і мали бажання оздоровитися, отримують необхідні їм путівки. У разі коли фонд соціального страхування не може надати потрібну (відповідно до показань лікаря) путівку, її купують за рахунок профбюджету. Так, за півроку профспілка підприємства придбала 11 путівок до санаторію «Либідь» (Трускавець) та по одній путівці в санаторії «Збруч» та «Моршин». Для дітей було придбано 20 путівок до дитячого табору «Чапаєвець». Ще 21 дитина відпочила за путівками, наданими соцстрахом до таборів «Бригантина» (м.Керч), «Ювілейний» (м.Одеса), «Придніпровський» (с.Чапаєвка) та «Україна» (м.Черкаси).

Приблизно таку ж кількість путівок буде надано і в другому півріччі. Загалом планується, що цього року буде оздоровлено більше працівників ніж це було в 2012 році.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ»

Возврат к списку