<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

29.07.2013

Черкаське ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM підтримало джазовий рух

27 липня в Черкасах відбувся щорічний відкритий джазовий фестиваль «JAZZ Диліжанс-2013».

Джазмени дотримуються літньої традиції вже 12 років поспіль. Для багатьох містян цей захід є чи не найбільш очікуваною культурною подією липня. В організації фесту його ідеологам завжди допомагають надійні партнери. Цьогорічним меценатом стало і ПАТ «АЗОТ».

За словами засновника фестивалю Сергія Крашеніннікова, «JAZZ Диліжанс» покликаний популяризувати цей напрям музики серед громадян. Попри його специфічність, кількість шанувальників щороку зростає. Організатори ж не забувають дивувати відданих меломанів. Їх вже встигли підкорити не лише українські, але й зарубіжні бенди.

Цього року на сцені біля Черкаського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка грали: «New Generation» (Київ), «Fusion Project» та Олексій Боголюбов (Київ), «Olga Fusion Quartet» (Дніпропетровськ), «Show Boat» (Харків), «Cherkassy Jazz Quintet» Сергія Крашеніннікова та спеціальний гість зі столиці Сергій Охримчук. Продовжив концертну програму не менш захоплюючий Jam-session.

До речі, організатори музичного проекту долучаються до різноманітних благодійних місій. Наприклад, минулого року протягом двох фестивальних днів було зібрано кошти для придбання вакцини від поліомієліту.

Возврат к списку