<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

02.08.2013

Для випускників-хіміків ПАТ "АЗОТ" OSTCHEM (Group DF) створить 15 робочих місць

Додаткові 15 робочих місць вводяться нині в трьох цехах Черкаського ПАТ «АЗОТ» для працевлаштування хіміків-технологів, випускників українських вузів у рамках нової програми з підготовки кадрів.

Як повідомила начальник відділу кадрів підприємства Ірина Умярова, на сьогодні вже сім молодих фахівців виявили бажання працювати на «Азоті» та пройшли співбесіду. П’ятеро майбутніх працівників товариства – випускники Черкаського державного технологічного університету, ще два закінчили Український державний хіміко-технологічний університет (м.Дніпропетровськ) та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Нагадаємо, що в рамках зазначеної вище програми, створюються робочі місця апаратників у цехах А-5, М-2 та М-6. На них молоді фахівці працюватимуть за трудовим договором протягом року. За цей час вони зможуть на практиці освоїти спеціальність та продемонструвати свої професійні якості. Якщо зарекомендують себе як перспективні фахівці – отримають постійне місце роботи в підрозділах, де з’являтимуться вакансії.

Програма зі створення робочих місць для молодих фахівців працюватиме на всіх підприємствах холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF) та є частиною широкомасштабної програми з підготовки кадрів, ініційованої Головою Ради Групи компаній Group DF Дмитром Фірташем.

За матеріалами Прес-центру ПАТ «АЗОТ»

Возврат к списку