<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

12.06.2013

Азотівець Анатолій Єременко виграв 5 тисяч гривень від «Саламандри»

Розіграш призів від страхової компанії «Саламандра-Україна» відбувся 7 червня в актовому залі заводоуправління ПАТ «АЗОТ». У акції, приуроченій до Дня хіміка, брали участь 45  працівників підприємства, які скористалися послугами компанії.– З Черкаським «Азотом» ми співпрацюємо вже більше року, – розповідає перший заступник Голови Правління страхової компанії «Саламандра-Україна» Оксана Шамрай. – Маємо також домовленість про співпрацю з «Рівнеазотом» та «Стиролом». Для працівників цих підприємств ми пропонуємо вигідні умови страхування. Спочатку планували, що головним призом буде сертифікат на придбання побутової техніки, але потім вирішили подарувати гроші, а людина вже сама визначиться на що їх витратити.

Розіграш проходив на очах у всіх присутніх. Папірець з прізвищем переможця доручили витягати маленькій помічниці організаторів акції. Ним виявився Анатолій Єрьоменко, асфальтобетонник цеху господарської діяльності «Азоту».

Звістка про виграш застала переможця за роботою на території підприємства, тож  організаторам довелося зачекати з врученням призу.
–   Я в жовтні минулого року оформив поліс на обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності і про сьогоднішній розіграш призів мені повідомляли, але ж робота не чекає, та й не вигравав я ніколи нічого, навіть подумати не міг, що приз випаде саме мені, – поділився враженнями Анатолій Андрійович.

Ще три працівники «Азоту» – Андрій Литвин (цех К-1 з виробництва капролактаму), Сергій Братчик (цех електропостачання) та Сергій Галушкевич (технічний відділ), виграли від «Саламандри» поліси КАСКО та сувенірні обкладинки для паспортів з логотипом страхової компанії.

Возврат к списку