<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

03.06.2013

Майданчик від ПАТ «АЗОТ» отримали малюки Митниці

Справжнім святом з піснями, танцями, конкурсами та безкоштовним морозивом стало відкриття 2 червня дитячого ігрового майданчика на території гімназії №31, що знаходиться в мікрорайоні Черкас «Митниця». Це вже другий майданчик, виготовлений та встановлений в місті товариством «АЗОТ».

– Це проект, який реалізувався за дуже короткий термін, – зазначила у своєму виступі Почесний Президент ПАТ «АЗОТ», голова Наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ» Валентина Жуковська. – Три тижні тому до нас звернулись небайдужі люди, які живуть в будинках поруч зі школою. Вони зібрали велику кількість підписів мешканців з проханням встановити майданчик. Але те місце, яке вони запропонували, було замалим і ми звернулися за допомогою до директора гімназії №31 Василя Миколайовича Пивоварова, який з великим бажанням пішов на зустріч та дав дозвіл на встановлення майданчика на території школи.

Валентина Борисівна подякувала всім, хто долучився до реалізації мрії жителів Митниці. Зокрема, директору гімназії №31 Василю Пивоварову, керівникам будівельної компанії «Надія» Андрію Казаряну та Оксані Говорун, завдяки яким було облаштовано підходи до майданчика, старшому будинку по вул.Героїв Дніпра, 25 Олександру Морозу. Саме цей чоловік став головним ініціатором встановлення майданчика та зібрав підписи небайдужих сусідів.

Як тільки було перерізано символічну стрічку на вході до майданчика, головні винуватці свята – дітлахи різного віку – буквально обліпили яскраві різнокольорові споруди та гойдалки.

– Зроблено дуже хорошу справу, – ділиться враженнями черкащанка Олена Зінченко, яка привела на відкриття майданчика 6-річну внучку Настусю. – Адже мікрорайон великий, дітей багато, треба ж, щоб вони десь гуляли.

Сама ж Настя, смакуючи подарованим організаторами морозивом, з захватом розповіла як вона танцювала з папугою, спускалася з гірок та каталася на гойдалках, а ще запевнила: приходитиме сюди кожного дня.

Наступний майданчик керівництво ПАТ «АЗОТ» планує встановити наприкінці червня біля будинку по вулиці Пастерівській, 11 (в народі – югославський будинок).
В цьому районі також бракує якісних споруд для дітей, до того ж тут проживає велика кількість сімей працівників «Азоту».

Возврат к списку