<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

24.05.2013

Дорогі хіміки, дозвольте від імені групи компаній Group DF привітати вас з професійним святом!

Завдячуючи вашій наполегливій та професійній праці наші хімічні підприємства стали гордістю вітчизняної промисловості та справжнім локомотивом її розвитку.

Об’єднавши підприємства галузі в єдину групу компаній, ми досягли їх злагодженої та стабільної роботи. Сьогодні хімія – найбільш динамічна галузь в Україні за темпами модернізації та приросту виробництва.

Разом ми впевнено стаємо потужним гравцем на світових хімічних ринках, посилюючи позиції України у світі. Ми з гордістю відроджуємо престиж професії хіміка, а також дбаємо про наші міста, працівників та їх сім’ї.

Хочу подякувати кожному з вас за вагомий внесок в процвітання нашої країни, і побажати міцного здоров’я, щастя та успіху у всіх починаннях!

З повагою,
Борис Краснянський
Керуючий директор Group DFВозврат к списку