<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

02.04.2013

Цех з виробництва карбаміду М-6 відзначив 25-річчя

Майже 7 мільйонів тонн продукції вироблено в цеху М-6 за 25 років, які минули з часу його пуску. 31 березня 1988 року тут було отримано першу продукцію, зразки якої зберігаються у «цеховому музеї історії» й донині.


Начальник цеху М-6 Ярослав Григорович Чорненко

– Ця історична як для цеху, так і всього підприємства подія трапилася о шостій годині ранку в останній березневий день, – розповідає начальник цеху Ярослав Чорненко. – Звичайно, начальники змін, які тоді напрацьовували перші тонни карбаміду, зараз перебувають на заслуженому відпочинку, проте в колективі продовжують нести трудову вахту ветерани праці, які були очевидцями пускових процесів. Значна роль в одержанні першої продукції належала тодішньому технологу цеху Володимиру Миколайовичу Чемерицькому, який разом з фахівцями Новомосковського «Оргхіму» розробив усю пускову документацію і забезпечив якісне введення агрегатів у робочий режим. Належне слід віддати всім цеховим службам, які вболівали і продовжують вболівати за високу надійність обладнання і ритмічність у роботі.


Після масштабної реконструкції діє розподільча система управління

Основне призначення цеху М-6 – випуск сухого гранульованого карбаміду з вмістом азоту 46,4 відсотка. Першочергова проектна потужність – 1000 тонн продукції на добу. Але час не стоїть на місці, він диктує нові вимоги і на сьогодні колектив цеху, завдяки досить масштабній поетапній реконструкції, яка проходила з 2007 по 2010 роки, спроможний виробляти 1530-1540 тонн продукції на добу. Процес впровадження комплексу заходів ще триває. Нині компресор К-105 перебуває в пусконалагоджувальному режимі. І колектив має надію, що незабаром увесь цеховий механізм запрацює злагоджено й на повну потужність.


Будівельний майданчик цеху М-6. Друга половина 80-х років

Поруч з основним виробництвом 10 років поспіль працює установка з випуску двоокису вуглецю, потужність якої сягає 24 тисячі тонн кислоти на рік. Її введення вирішило досить важливе питання екологічного аспекту, значно зменшивши викиди вуглекислого газу в атмосферу.

Возврат к списку