<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

07.03.2013

Квіти, шампанське та живий фонтан…

Такі приємні сюрпризи приготувало керівництво ПАТ «АЗОТ» для своїх жінок під час святкування 8 Березня. На східцях їх зустрічали галантні курсанти в формі, і кожній дарували по троянді, а у фойє «Дружби народів» уже були накриті столи з цукерками та шампанським.Неабияке захоплення у присутніх викликала також ексклюзивна композиція «Весна» від арт-шоу «Джайра», спеціально розроблена для працівників «Азоту». До неї увійшли фонтан «Сатир», живі дерево та квітка. Біля них навперебій фотографувалися всі охочі.

– Ми вирішили, що фонтан, який вже демонструвався в Черкасах і називається «Срібна фантазія» тематично не вписується в жіноче весняне свято, – зазначила продюсер «Джайри» Олена. – Куди більше підходить красень-сатир.Святковий концерт відкрили Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров та Почесний Президент підприємства Валентина Жуковська, які привітали всіх присутніх у залі жінок. А потім своє мистецтво дарували глядачам шоу-гурт «Квітограй», ансамбль «Ритм», солісти Володимир Франчук, Євген Валовенко та Людмила Карюк. Ну і, звичайно, білоруський співак Дмитро Колдун, вихід якого з нетерпінням чекали у залі.

Возврат к списку