<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

13.06.2012

Море, сонце, пляж… Перші групи азотівців уже відпочили в Криму

5 та 7 червня на море від’їхали дві перші групи відпочивальників, які отримали від профспілки путівки до Криму. Уже не перший рік азотівці надають перевагу відпочинку в пансіонаті «Полімер», що в смт. Миколаївка на західному березі півострова.– Доїхали добре, – ділиться враженнями старший групи, начальник відділу КВПіА цеху К-9 Микола Васильович Мироненко. – Працювали кондиціонери, тому і дорослі, і діти почували себе комфортно. О 7 годині ранку ми виїхали, а о 17-ій були на місці. Нас привітно зустріли, швидко розселили в чотириповерховому корпусі пансіонату і ввечері ми вже мали нагоду покупатися в морі.

Відпочивальники розповіли також, що навіть 5 червня вода вже була достатньо тепла (близько 18оС) чиста, погода сонячна. Сподобалася азотівцям і якість харчування, яке пропонують в «Полімері». Відстань від пансіонату до моря – не більше 50 метрів, тому вислів «номер з видом на море» для частини відпочивальників став об’єктивною реальністю.

Нагадаємо, що цього року в Криму зможуть оздоровитися близько 700 працівників «Азоту». Відпочинок буде поділено на 16 заїздів тривалістю 10 днів. У 2012 році профспілці вдалося закупити більше путівок ніж торік. Працівники сплачують лише 35% вартості путівки.

Наталія Бакалова


Возврат к списку