<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування



Приватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

13.06.2012

Розпочалася друга зміна літньої школи «Велика гра»

В Дитячому парку черкаських дітей віком 8-16 років знайомлять зі скаутингом, бойовим гопаком, верховою їздою, греблею, проводять майстер-класи із народних ремесел та вчать англійської мови. Навчання та харчування для дітей безкоштовні.



Перша зміна «Великої гри» пройшла з 5 до 10 червня, і ці дні залишили незабутні враження у черкаської малечі. Організатори констатують неабиякий наплив охочих потрапити до школи розвитку. Спершу розраховували, що буде 50–70 дітей, то на першу зміну до літньої школи взяли 125 дітей від 7 до 16 років.

Літня школа розвитку організована за підтримки почесного президента ПАТ «АЗОТ», голови Наглядової ради благодійного фону «Дитячий світ» Валентини Жуковської. Днями вона завітала до Дитячого парку і поспілкувалася з вихованцями школи.

– Я думаю, що для вас це літо буде незабутнім, – сказала Валентина Жуковська, звертаючись до дітей. – У вас буде велика кількість розваг, ви будете навчатися англійської мови. Я впевнена, що це дуже важлива справа – займатися вихованням дітей не тільки в школі, а й у літні місяці. Ви перебуваєте під наглядом вихователів і зможете змістовно провести своє літо, тому бажаю всім веселих, щасливих днів.

«Родзинкою» другої зміни літньої школи розвитку стане розширена програма дозвілля. На території Дитячого парку для дітей облаштують кінозал. А також почнуть організовувати автобусні екскурсії. Створять на території і невеличкий скаутський табір.

– Скаутські табори, в тому числі пластові, мають на меті розвивати вміння працювати в команді. Діти постійно пізнають щось нове. У харчуванні дітей передбачені українські національні страви, щоб вони менше їли різної нездорової їжі. Від здорового способу життя до патріотичних пісень – все у нас є, – зазначає комендант табору, пластовий вихователь Валерій Гавриленко.

Возврат к списку