<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

01.06.2012

«АЗОТ» відзначив День хіміка. Виробничники та ветерани отримали заслужені нагороди та вітання

Відразу два урочистих заходи влаштували собі напередодні Дня хіміка працівники ПАТ «АЗОТ». 25 травня в залі черкаської філармонії на урочистості та святковий концерт зібралися виробничники, а 26-го – ветерани підприємства.  Привітати колектив товариства зі святом прийшли також перші особи області, міста, керівники багатьох організацій та установ.


На фото Голова Правління ПАТ «АЗОТ» В.Л.Скляров та Голова облдержадміністрації С.Б.Тулуб, який зачитує вітання від Президента України

Розпочинаючи урочисту частину святкування Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров підбив підсумки року, що минув. Зокрема, перерахував досягнення у виробництві та соціальній сфері, відзначив плідну співпрацю з владою.

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб
зачитав вітання від Президента України та висловив переконаність, що професіоналізм, наполеглива праця, висока самовідповідальність хіміків і надалі сприятимуть зміцненню економіки області й держави в цілому.

Слова вітання від головного акціонера підприємства Дмитра Фірташа зачитала Почесний Президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська. «Черкаський «Азот» – гордість нашої держави», – йдеться у привітанні. – «Завдяки вашій праці, його знають у всьому світі. Для нас важливо, щоб люди, які працюють на «Азоті» відчували як ми їх цінуємо. Ми будемо всіляко підтримувати наших людей і це стане гарним прикладом для молодих поколінь».


До Дня хіміка нагородами відзначили сумлінну працю багатьох азотівців

Привітали хіміків голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк, міський голова Черкас Сергій Одарич, голова Центральної Ради профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України Василь Мойсюк та інші.

Сумлінну добросовісну працю виробничників було відзначено орденами, медалями та грамотами (перелік нагороджених подано нижче). Не забуло керівництво і про ветеранів виробництва. Усі вони отримали до свята по 100 гривень, а ветеранам, які багато років є волонтерами  Благодійного фонду ПАТ «АЗОТ», Віталій Скляров та Валентина Жуковська вручили подяки і пам’ятні годинники.

Наталія Бакалова, фото автора

Возврат к списку