<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

30.05.2012

Ветерани праці подорожували історичними місцями Чигиринщини

Екскурсія історичними місцями Чигиринщини відбулася в один чудовий травневий день і залишила по собі приємні незабутні враження. Їх ветерани праці Благодійного фонду ПАТ «АЗОТ» збережуть надовго, завдячуючи у питаннях організації поїздки та забезпеченні транспортом керівництву підприємства.Дорогою до місця призначення староста хору Лариса Павлівна Бондаренко (сама вона родом із села Мельники, де в роки громадянської війни перебував штаб Холодноярської республіки, яка виборювала волю під знаменами самостійності й незалежності України) розповіла про історію краю, про Богдана Хмельницького. Ми відвідали  село Медведівку – батьківщину одного з ватажків найбільшого козацького повстання 1768 року Коліївщини Максима Залізняка, звідси наш туристичний маршрут проліг до села Мельники – центру цього регіону. В глибині Холодного Яру розташована пам’ятка археології національного значення – Мотронинське городище скіфського часу (VII-V ст. до н.е.). Під час німецько-фашистської окупації в цих лісах активно діяли п’ять партизанських загонів. Біля одного із валів городища встановлено пам’ятник партизанам Холодного Яру. В селищі Буда (корінні мешканці прозвали це поселення хутором) є ще одна  трагічна пам’ятка часів останньої війни – братська могила хуторян, розстріляних окупантами 18 червня 1943 року. Безмовним свідком цієї сумної події, як і багатьох інших, є тисячолітній дуб Максима Залізняка, який росте неподалік від братської могили. Цей патріарх Холодноярських лісів вважається одним із найстаріших і найвідоміших дерев України і Європи. На його фоні було зроблено груповий знімок усіх учасників поїздки.

Повертаючись з хутора Буди, ми зупинилися біля Мотронинського монастиря, який знаходиться на однойменному городищі. Тут відвідали Свято-Троїцьку церкву, а також перепочили біля Гайдамацького ставу, розташованого неподалік.

Ільїнська церква, Свято-Троїцька… Ці духовні святині, які мають здатність лікувати людські душі, є справжніми оберегами добрих помислів і сподівань. Тим паче, що наша поїздка відбувалася якраз у пасхальний період, який за православними канонами триває від Воскресіння до Вознесіння Господнього.

Ніна Агапова, ветеран праці Благодійного фонду ПАТ «АЗОТ»

Возврат к списку