<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тонн на рік.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

21.05.2012

Черкаські школярі вчитимуть англійську та відпочиватимуть

З 4 червня розпочне свою роботу дитячий табір, що організовується за підтримки голови Наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ», Почесного Президента ПАТ «АЗОТ» Валентини Жуковської. Розташовуватиметься він на території дитячого парку в центрі Черкас протягом усього літа.Учасниками табору можуть стати діти співробітників «Азоту», а також всі діти мешканців Черкас у віці від 6 до 17 років. Табір носить назву «Велика гра»  та присвячений 100-літтю Пласту – українського скаутського руху.

Родзинкою табору є можливість вивчення дітьми англійської мови на практиці, адже вони матимуть можливість спілкуватися з її носіями – українцями, які давно вже виїхали з України та живуть нині в Австралії, Великобританії.  Крім того, для дітей у таборі буде організовано безліч розваг, конкурсів, спортивних заходів.

– «Благодійний фонд» і раніше організовував такі табори, але значно менших масштабів, – розповідає Валентина Жуковська. – Це були табори в місцях відпочинку дітей у Криму чи Карпатах, тривалістю максимум 12-14 днів. Тепер же ми плануємо працювати безперервно усі три літні місяці. Це особливо важливо з огляду на те, що згідно з дослідженнями центру соціальних служб для молоді, влітку підліткові правопорушення зростають на 47%, бо діти не мають чим займатися й залишаються без догляду. А в таборі вони зможуть весело й корисно провести час, знайти нових друзів.

Допомагати фондові організувати дозвілля для дітей буде обласна організація Пласту. Учасники табору будуть займатися бойовим гопаком, плавати на човні, їздити верхи, грати в регбі, водне поло, стріляти з лука, пробувати себе в народних ремеслах (гончарстві, лозоплетінні тощо). Дітей навчатимуть як правильно реагувати в екстрених ситуаціях (пожежа, витік газу), як надавати першу медичну допомогу, виживати в лісі тощо. А ще діти вчитимуться правильно організовувати свій день, займатися самовихованням, самостійно приймати рішення.

Час перебування дитини в таборі не обмежений. Це може бути тиждень, а може – і всі три місяці. Працюватиме він без вихідних з 9-00 до 18-00. Перебування дітей у таборі – безкоштовне. Передбачене також дворазове харчування. Записати дитину можна за телефоном лінії соціальної допомоги Валентини Жуковської (0472) 590-140, яка почала діяти у Черкасах з 18 травня, а працівники ПАТ «АЗОТ» зможуть також звернутися з цим питанням до громадської приймальні Почесного Президента, що незабаром відкриється в приміщенні управління кадрів.

Наталія Бакалова

Возврат к списку