<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

12.03.2012

Для жінок «Азоту» співав діамантовий голос України

Святковим концертом привітав своїх працівниць Черкаський «АЗОТ»  напередодні  Міжнародного жіночого дня. Розпочався він виступами черкаських творчих колективів, а після антракту на сцену вийшов Народний артист України Володимир Гришко, який співав лише для жінок і про жінок.

Разом з Володимиром Гришком виступав також Київський балет на ходулях «Гришко-шоу». Його учасники вже протягом  4 років гастролюють з артистом. А ще він представив свою талановиту ученицю – харків’янку Ксенію Горчакову, яка блискуче виконала разом з маестро «Привид опери».

У розмові з журналістом «Черкаського Азоту» Володимир Данилович зізнався, що дуже боявся запізнитися на концерт, адже увечері 7 березня Київ неначе переживав евакуацію – всі дороги були перекриті.

  – Ви вже приготували подарунки для своїх жінок?
– Це проблема всіх чоловіків: придумати, що подарувати своїм жінкам, і, головне, знайти час, щоб вибрати подарунки. У мене багато жінок: доця, дружина, теща…, але цього року я не встиг запастися для них подарунками через напружений графік. Тому залишив дружині гроші, щоб вона вибрала їх на свій розсуд.

– А як відзначатимете 8 березня?
– В колі родини за чашкою чаю, бо я вже кілька років принципово не вживаю спиртних напоїв. Вважаю, що алкоголь – найбільший наш ворог, особливо чоловіків, бо жінка багато не вип’є, а чоловікам скільки не дай, завше мало.

– Ви часто буваєте в Черкасах?
– Ні, не виходить, хоча в мене тут живуть старший брат з дружиною, 
але частіше вони приїздять до мене в Київ.
 
– Чому ви вирішили опікуватися талановитими дітьми? 
– Це для мене велика місія українця. Я дуже радий, що маю можливість виводити дітей  на сцену, передавати їм свій досвід, відкривати нові таланти.

– Які у вас плани на найближче майбутнє?
– Китай, Німеччина і на День хіміка я знову в Черкасах! Отримав запрошення від Голови Правління «Азоту» Віталія Леонідовича Склярова. Ми підготуємо цікаву екстраординарну програму: естрадну, неокласичну, молодіжну. Отож, ще побачимось!

Наталія Бакалова, фото Михайла Захаріна  та Наталії Бакалової

Возврат к списку