<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

21.02.2012

Проспект Хіміків влада обіцяє відремонтувати влітку

15 млн. грн. буде витрачено цього року на ремонт проспекту Хіміків від вул. Громова до вул. Першотравневої. Як і було передбачено тристоронньою угодою між владою та підприємством, гроші на ремонт будуть узяті з суми, перерахованої ПАТ «АЗОТ» за приватизацію землі.

Рішення про продаж чотирьох земельних ділянок, загальною площею 285 га на яких розташоване виробництво «Азоту», було прийняте на сесії Черкаської міської ради 20 грудня минулого року. Черкаські депутати продали підприємству землю за 109 млн. грн. Половину цієї суми підприємство вже перерахувало, ще по 25 млн. має заплатити у 2012 та 2013 роках. Згідно із досягнутою домовленістю, перераховані кошти мають бути використані на ремонт важливих для «Азоту» доріг: проспекту Хіміків та вул. Першотравневої, а також на закупівлю тролейбусів.


Частина проспекту Хіміків нині схожа на смугу перешкод

Як повідомили у прес-службі міського голови, вже є рішення про ремонт ділянки дороги від вул. Громова до вул. Першотравневої, але розпочнеться він не раніше червня-липня. Саме стільки часу потрібно щоб оформити всі необхідні папери та провести тендер. Дорогу вкриють сучасним матеріалом – ЩМА (щебенево-мастильний асфальтобетон), який торік почали виробляти на черкаському асфальтному заводі. Завдяки ЩМА тиск від автотранспорту розподіляється рівномірно на усі ділянки асфальту. Це дозволяє уникати виникнення на дорозі колійності, ям та просідань.

Питання ремонту вул. Першотравневої залишається відкритим, оскільки, як пояснюють у прес-службі, лише невелика її частина належить місту, решта – Укравтодору.

На оновлення екологічно чистого транспорту в бюджеті міста закладено 30 млн. Що це буде: тролейбуси чи електроавтобуси поки що вирішується.

Наталія Бакалова

Возврат к списку