<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

21.02.2012

Для виробничників капролактаму січень став рекордним

Перший місяць нинішнього року найбільш вдалим виявився для виробництва капролактаму, сульфату амонію, карбамідо-аміачної суміші (КАС), аміачної води та іонообмінних смол. Названі структурні підрозділи у січні успішно справилися з доведеними плановими показниками, а окремі з них їх навіть перевиконали. У процентному відношенні виробництво аміачної води становить 167,2 відсотка, сульфату амонію і КАС – 104,2 і 103,3 відповідно, капролактаму – 104 відсотки.


Виробництво капролактаму і взимку працює «наповну»

– Показники, якими позначилася виробнича діяльність колективу у січні, можна сміливо віднести до рекордних, – розповідає начальник виробництва капролактаму Роман Володимирович Ріпка. – Місячний виробіток рідкого капролактаму становив 5860 тонн. Це найвищий місячний показник, якого добився колектив з дня пуску виробництва.

За словами Романа Володимировича, чим більше напрацьовується кінцевий продукт – рідкий капролактам, тим більший виробіток і побічного продукту – сульфату амонію, який, як і капролактам, має підвищений попит на ринках збуту, а тому на складах він майже не залежується. На сьогодні жодної тонни цього продукту немає. Увесь його виробіток завантажують у мінераловози та відправляють споживачам.

– Такого виробничого підйому колектив ще не відчував, – далі резюмує Р.В. Ріпка. – Поєднання трьох чинників забезпечують нам не лише виконання, а й перевиконання планових показників. Перший із них – це погодні умови. Унікальність нашого виробництва полягає в тому, що воно може брати високі навантаження взимку. Другий – це збалансована робота усіх цехів, з’єднаних єдиним технологічним ланцюгом. Йдеться, передусім, про цехи К-5, К-7, К-4, К-1. До третього, і, я б сказав, визначального, належить розроблена схема постачання циклогексанону (стратегічної сировини для капролактаму) зі споріднених підприємств, що перекриває нестачу власного виробництва. Здебільшого ця необхідність виникає тоді, коли виробничі потужності працюють на високих навантаженнях, і виробіток капролактаму сягає за добу 190 тонн і більше. На привозній сировині ми працюємо із листопада. Така схема постачання, а розроблена вона в рамках холдингу OSTCHEM, ще раз довела свою ефективність. Тобто, названі мною три чинники дають можливість виробництву працювати на високих навантаженнях і видавати рекордну кількість продукції. Важливо, щоб і кон’юнктура ринку була сприятливою для реалізації нашої продукції. Зараз нібито ціна на капролактам підвищилася, але не на стільки, щоб задовольняла нас. Будемо сподіватися, що ринок капролактаму вирівняється і дасть нам можливість працювати із прибутками.

Євдокія Мацокіна

Возврат к списку