<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тонн на рік.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

03.02.2012

ДИВО ВИШИТЕ ЧОЛОВІЧИМИ РУКАМИ

На початку  лютого в музеї Кобзаря, що на розі вулиць Хрещатик і Байди-Вишневецького, відкрилася виставка вишитих картин Сергія Притули – працівника відділення зв’язку Черкаського ПАТ «АЗОТ».


Сергій Притула на відкритті виставки


Картина С.Притули «Вовки»

В експозиції представлені сорок полотен автора, із них  – пейзажі, натюрморти та значна частина вишитих портретів. У їх числі: Тарас Шевченко,  Іван Піддубний, Леонід Биков, Юрій Нікулін, Василь Шукшин, Челентано, Бельмондо та інші. Свої унікальні диво-картини майстер вишивки творить за допомогою голки і нитки уже протягом двадцяти років. І творить так вишукано, так талановито, що відвідувачі, котрі вперше розглядають його роботи, з’ясовують: чи це вдала фотографія, чи намальована фарбами картина. А коли розуміють, що це вишивка мікрохрестиком з цілком точною фотографічною подачею, приємно дивуються і радіють. Більшим здивуванням є ще й те, що картини вишиває чоловік.

Сергій Притула за власною методикою робить схему вишивання. Через що й картини його не схожі на інші, а свої, оригінальні і енергетично добрі, світлі. У них живе душа самого творця.

Як справжній майстер, як творча натура, Сергій Притула запевняє, що найкраща його картина ще не вишита.

Ніна Гошуренко

Возврат к списку