<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

30.01.2012

У «Дружбі народів» запрацювали два відреставрованих танцювальних зали

Вихованці дитячого шоу-балету «Каприз» вже змогли оцінити оновлений танцювальний зал з дзеркалами, великою кількістю професійних станків і, головне, – спеціальним танцювальним покриттям. Адже до ремонту тут була бетонна підлога, на якій виконувати танцювальні па незручно та й холодно.


Заняття шоу-балету «Каприз» проходить нині у відремонтованій залі

– У залі поміняли вікна, систему опалення, провели воду, обладнали туалет, завдяки чому дітям більше не доведеться бігати з третього на перший поверх, – розповідає керівник дитячого народного аматорського шоу-балету «Каприз» Лілія Тихомирова. – Тому ми дуже задоволені. «Каприз» уже 25 років займається в Палаці культури «Дружба народів», у нас 70 вихованців. І тепер, після капітального ремонту орендованої нами зали, та створення комфортних умов, ми оголошуємо набір діток від 4 років на заняття у наш шоу-балет.

Ремонтні роботи в «Дружбі» тривають. Ще до морозів, почалася заміна труб водопостачання та каналізації, почищено пожежний резервуар, розрахований на зберігання півтисячі кубічних метрів води, який також буде реставровуватися. Робота організована так, що навіть після закриття на ремонт великої зали Палацу, дитячі колективи матимуть можливість займатися у своїх танцювальних залах.

Наталія Бакалова, фото автора

Возврат к списку