<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

25.10.2011

Молодим фахівцям підприємства надаватимуть житло

60 квартир планується надати в найближчі два роки молодим спеціалістам, які прийдуть працювати на ПАТ «Азот». Адже у планах товариства – розширення виробництв, які вимагатимуть додаткової робочої сили.

Аби вирішити питання забезпечення нових працівників житлом було розроблено проект реконструкції колишнього відомчого дитячого садка по вул. Калініна під багатоквартирний будинок. Планується, що у трьох його корпусах буде облаштовано 60 квартир. Відповідні роботи розпочнуться у 2012 році. За цей період буде підготовлено 21 квартиру, решта – у 2013 році. На реалізацію згаданого проекту одержане «добро» акціонерів.

Піклується ПАТ «Азот» і про підготовку майбутніх фахівців. Нагадаємо, що в цьому році було відновлено систему навчання молодих спеціалістів за рахунок підприємства. Матеріальна підтримка надається в основному тим дітям, батьки яких працюють на «Азоті», і які після здобуття освіти вирішили пов’язати свою долю з підприємством. Причому, якщо юнак чи дівчина навчається на відмінно, товариство повністю оплачує вартість їхнього навчання. Якщо у заліковій книжці більше хороших, аніж відмінних оцінок, лише половину вартості. Якщо ж студент не встигає у навчанні, підприємство відмовляє йому у фінансовій підтримці.


Возврат к списку